Získali jsme ocenění Pojišťovací makléř roku 2011

18. 05. 2012 08:30:08

Vážení,

dovolte mi touto cestou Vás informovat, že naše společnost I.P. trust,a.s. obdržela titul Pojišťovací makléř roku 2011. Toto ocenění bylo uděleno v rámci udělování cen Pojišťovna roku 2011, které každoročně organizuje Asociace českých pojišťovacích makléřů. Titul je o to cennější, že jej hodnotily pojišťovny působící v České republice. Kritéria hodnocení byla odborná úroveň makléře, přístup ke klientovi, úroveň zpracování podkladů pro vznik pojištění, spolupráce při likvidacích pojistných událostí, komunikace s pojišťovnami atd. Velmi si tohoto ocenění vážíme a chápeme ho jako potvrzení naší 18 ti leté činnosti v oboru .
Vždy jsme usilovali o spokojenost našich klientů s prací, kterou jim v rámci spolupráce nabízíme. O toto ocenění jste se zasloužili svou měrou i Vy, protože ze vzájemné spolupráce čerpáme mnoho inspirujících informací pro zkvalitnění naší činnosti. Víme, že dosažení této mety není cíl, nýbrž velký závazek do dalších let práce naší společnosti.

Vážení,

dovolte mi tímto poděkovat za Vaši dosavadní přízeň a věříme , že neustálé zlepšování podmínek spolupráce z naší strany Vám přinese stále větší komfort při správě Vašich pojistných zájmů.Ing. Ivan Paparega
předseda představenstva